Aktuálně z B týmu: Kopeme si svou jámu zmaru hlouběji a hlouběji
Přinášíme ohlednutí za posledním turnajem Liberecké ligy mužů…
Přinášíme ohlednutí za posledním…
Muži
25.01.2022
Muži B bez bodu, ale přesto spokojeni. Pohled očima Tomáše Čermáka na 12. kolo Liberecké ligy mužů.
V neděli 23. 1. 2022 jsme sehráli 12. kolo nejnižší regionální…
V neděli 23. 1. 2022 jsme sehráli 12.…
Muži
28.10.2021
Ohlédnutí za prvním turnajem rezervního týmu mužů
V neděli 24.10. 2021 se konal po dlouhém roce a 20 dnech první…
V neděli 24.10. 2021 se konal po…
Muži
06.09.2021
Co nového v B týmu aneb komentář Tomáše Čermáka
Rok se s rokem sešel a covid stále neodešel. Tak by se dala v…
Rok se s rokem sešel a covid stále…
Muži
23.09.2020
Přehled letošních domácích zápasů elitního mužského týmu
Přinášíme Vám grafický přehled letošních domácích zápasů…
Přinášíme Vám grafický přehled…
Muži
30.09.2018
Muži si zastříleli
Muži

První turnaj sezony mužů se uskutečnil 29. září v tanvaldské hale. Aktuální sezona přinesla pozměněný herní systém, který ve zkratce znamená rozdělení regionální ligy mužů na ústeckou a libereckou skupinu, přičemž první 2 týmy z každé skupiny si zahrají play-off. Právě play-off je tak pomyslným vrcholem sezony, kde sehrajeme ty nejatraktivnější zápasy. Základní soutěž je tak pro nás především zatěžkávací zkouškou před tímto vrcholem.

V prvním zápase na nás čekal tradiční soupeř USK Slavia Liberec. Do zápasu jsme vstupovali s patřičným respektem, jelikož Slavia nás minulou sezonu porazila. V tomto zápase se však urodil zcela odlišný scénář. Po velmi přesvědčivém výkonu a také díky střelecké produktivitě jsme dokráčeli k jednoznačnému vítazství 18:4, kdy se zaskvěli především Zbyněk Hujer (5 branek a 3 asistence), Jan Mikula (5+1) a Lukáš Jarolímek (4+0). Za zmínku stojí také střelecká potence nejstaršího člena týmu Lukáše Slámy, který obohatil zápas dvěma brankami a dvěma asistencemi.

Ve druhém zápase nám byli soupeřem FBC Panthers Liberec B. Zápas měl nervózní začátek, nedařilo se nám navázat na střeleckou úspěšnost z minulého zápasu, a tak jsme se trochu trápili. Soupeř byl velmi houževnatý, jednalo se o pohledný zápas. Po vyrovnané první třetině jsme během druhé třetiny odskočili o dvě branky, což se zdálo jako klíčové pro vývoj celého zápasu v náš prospěch. Jenže Liberečtí se nehodlali vzdát tak lehce a ve 37. minutě srovnali na 3:3. Naštěstí jsme udrželi klid na svých hokejkách a přesně po minutě jsme byli opět ve vedení zásluhou Jana Mikuly. Hned 23 vteřin nato jsme získali zpět dvoubrankové vedení, to když se trefil Hujer. Na tyto slepené branky už soupeř nedokázal najít odpověd. V závěru zápasu se ještě trefili Michal Král a Lukáš Jarolímek. Konečné skóre zápasu tedy zní 7:3 pro nás.