ČLENSKÁ SEKCE

Informace

Co je to členská sekce?

 

Členská sekce je administrativní systém pro efektivní správu údajů našich členů a interní předávání důležitých informací. 

 

 

K čemu členská sekce slouží?

 

Mezi nejdůležitější funkce patří evidence a správa údajů našich členů, generování a evidence plateb členských příspěvků, správa a evidence lékařských prohlídek či sdílení aktuálních informací od vedení klubu a trenérů. Mezi další funkce patří například možnost tisku potvrzení o zaplacení členských příspěvků pro potřeby příspěvku od zdravotní pojišťovny. 

 

Členská sekce nabízí našim členům možnost aktualizace osobních údajů v on-line prostředí a odpadá tak nadměrná administrativa. Členská sekce nabízí řadu dalších funkcí jako například evidenci docházky na tréninky, správu účasti na zápase apod. Tyto funkce budou vyúžívány individuálně s ohledem na věkovou kategorii a instrukcí od trenéra dané kategorie. 

 

 

Kde členskou sekci naleznu?

 

Přímý vstup do sekce naleznete v pravém horním rohu na domovské stránce našeho webu (černobílá ikona Členská sekce). Případně můžete použít odkaz: https://clen.florbaljablonec.cz/

 

Doporučujeme též stáhnout mobilní aplikaci KIS (Klubový informační systém). Po přihlášení do této aplikace budete mít zajištěné včasné notifikace nově vložených informací z klubu.

 

Jak získám přístupové údaje?

 

Nový člen získá přístupové údaje na e-mail po vyplnění formuláře Nový člen.

 

V případě ztráty hesla je možné vygenerovat heslo nové přes možnost zapomenuté heslo na přihlašovací stránce zde: https://clen.florbaljablonec.cz/. Přihlašovací jméno je zpravidla ve formátu jméno.příjmení člena. Případně je možné se obrátit na e-mail klub@florbaljablonec.cz s žádostí o obnovu hesla.