Florbalové hokejky, brankářské vybavení a další florbalové vybavení

 

exesport_Kreslicí plátno 1

 

Rádi bychom Vám představili našeho partnera EXE SPORT, který náš klub podporuje v oblasti sportovního florbalového vybavení. Mezi hlavní značky florbalového vybavení patří OXDOG, EXEL a FREEZ. Firma provozuje e-shop www.exesport.net s florbalovým vybavením a výdejním místě v Jablonci nad Nisou (naproti hlavní poště). 

 

Společnost EXE SPORT a její mateřské společnosti dovážejí do Česka florbalové vybavení více než 25 let. V posledních letech své zkušenosti s florbalovým vybavením zhmotnila do nové florbalové značky FREEZ.

 

Hlavní výhodou pro všechny naše členy a podporovatele je slevový program pro náš klub. Pro uplatnění slevy se stačí zaregistrovat pod náš klub. To můžete provést ZDE. Ceny po slevě se Vám zobrazí ihned po registraci.

 

Jaké florbalové vybavení můžete u EXE SPORT zakoupit?

1. Florbalové hokejky, které jsou rozděleny podle výšky postavy hráče nebo podle značek výrobců florbalek: OXDOG, EXEL, FREEZ, UNIHOC, SALMING nebo ZONE.

2. Vybavení pro florbalové brankáře, rozdělené pro děti a dorost nebo juniory a dospělé. Nesmíte zapomenout také na speciální boty pro florbalové brankáře.

3. Florbalové omotávky, florbalové čepele a samozřejmě také míčky na florbal.

4. Stickbagy (vaky na 1–3 florbalové hokejky), Toolbagy (vaky až na 20 florbalových hokejek nebo na celou sportovní výbavu), batohy nebo sportovní tašky.

5. Celou škálu oblečení od značek florbalových výrobců. Například trička, trenýrky, mikiny, tepláky, ponožky, stulpny nebo čepice a kšiltovky.

6. Sálovou obuv nejenom na florbal, která je rozdělena na dámské, pánské, pro děti a dorost a na obuv pro florbalové brankáře.

 

 

Sleva pro členy klubu

Každý registrovaný člen klubu má nárok na slevu ve výši 25 % z veškerého nezlevněného zboží. Pokud je zboží na e-shopu ve větší slevě než 25 %, další sleva se na toto zboží nevztahuje. Ceny po slevě se vám zobrazí okamžitě po registraci na e-shopu www.exesport.net

 

 

Zaregistrujte se u EXE SPORTu a získejte slevu na florbalové vybavení

Registrace je snadná. Pokud nakoupíte florbalové vybavení a budete zaregistrováni na náš klub pomůžete nám to v dalším rozvoji klubu. 

 

Zaregistrujte se na:

https://www.exesport.net/registrace/nova-registrace/

 

 

A jak hodnotí nákup klíčový hráč A týmu mužů Jenda Koravský?

Exesport je pro mě bezkonkurenční volbou. Vím, že díky jejich široké nabídce a skvělému personálu vždy pořídím přesně podle mých představ.